Długi weekend z Sylwestrem w SPA – gdzie wyjechać?

Długi weekend to zawsze świetna okazja na wypoczynkowy wyjazd. Dodatkową atrakcją jest spędzenie tego czasu w SPA, które pozwoli oczyścić umysł i ciało. Przełom starego i nowego roku, to idealna okazja by wyjechać i odpocząć, aby w Nowy Rok wejść odprężonym i zrelaksowanym. Gdzie udać się na sylwestrowy długi weekend? Podpowiadamy!

Weekend SPA – czas tylko dla Ciebie

Wyjazd do SPA, niezależnie czy samemu, z partnerem lub partnerką albo nawet całą rodziną, daje możliwość zorganizowania czasu tylko dla siebie. Zabiegi, które przeprowadzane są przez wykwalifikowanych specjalistów, pozwalają całkowicie odciąć się od świata rzeczywistego i otaczających nas problemów. Skorzystać z zabiegów mogą także nasi najbliżsi. Wspólna sesja to dobry pomysł dla par, które zdecydowały się na romantyczny wypad na długi weekend.

Sylwester w hotelu – tym razem na spokojnie

Coraz częściej słyszy się głosy ludzi, którzy mają już dość “szampańskich” imprez i chcieliby Nowy Rok rozpocząć spokojnie i z prawdziwą energią wznowić pracę przy swoich obowiązkach. Wciąż w naszym kraju uważa się, że najlepszym sposobem spędzenia Sylwestra jest huczna zabawa, jednak dla osób, które chcą odpocząć i jedynie obejrzeć pokaz sztucznych ogni, pojawia się coraz więcej alternatyw. Jedną z nich, bardzo chętnie wybieraną, jest wyjazd w ciche i ustronne miejsce. Szczególnie mieszkańcy wielkich metropolii szukają swojej samotni, gdzie otoczeni przez bliskie osoby zamkną mijający rok, a dodatkowo mogą spędzić czas w hotelowym SPA lub basenie. Dlatego w tym okresie warto wpisać w wyszukiwarkę takie hasła jak “hotel ze SPA” czy “hotel z basenem łódzkie”, szukając dogodnej dla siebie lokalizacji.

Hotel blisko Warszawy – dobre miejsce na wyjazd dla całej rodziny

Czas przełomu roku to doskonały okres, na rodzinny wypad, który będzie okazją do licznych podsumowań, analiz i snucia planów na kolejne 365 dni. Hotel znajdujący się w niedalekiej odległości od stolicy, ale w bardzo zacisznym miejscu, pozwoli rodzicom odprężyć się, a dzieciom poczuć zimową aurę poza miastem.

Sylwester w hotelu Podklasztorze w Sulejowie

Idealnym miejscem na spędzenie długiego sylwestrowego weekendu jest hotel Podklasztorze w Sulejowie. Dzięki niewielkiej odległości od Warszawy i Łodzi stanowi doskonałą lokalizację wypadową dla mieszkańców tych miast. Jednak dzięki położeniu w centrum Polski, blisko ważnych węzłów komunikacyjnych, pozwoli na łatwy dojazd poznaniakom, wrocławianom, krakowianom i osobom mieszkającym na Górnym Śląsku. Dzięki organizacji pobytu sylwestrowego bez balu, każdy będzie mógł odpowiednio się zrelaksować i naładować baterie na nadchodzący rok. A atrakcje okolicznych miejscowości pozwolą każdemu aktywnie spędzić ten czas.