Modne paznokcie dla nastolatków – postaw na naklejki!

Myślicie, że tylko dorosłe, pełnoletnie kobiety malują sobie paznokcie? To jesteście w wielkim błędzie! Już uczennice liceum, a nawet te chodzące do szkoły podstawowej chcą podkreślać swoją urodę na każdy z możliwy sposób. A jednym z lepszych, oprócz makijażu twarzy, są z pewnością paznokcie hybrydy dla nastolatków. Jeśli tylko młode kobietki będą korzystały z wysokiej jakości produktów i zachowywały wszelkie zasady bezpieczeństwa niezbędne podczas wykonywania profesjonalnego manicure, nic nie stoi na przeszkodzie by nawet na co dzień mogły się one cieszyć takimi ozdobami.

Prosty sposób na piękne paznokcie dla nastolatków

Oryginalnie wyglądające, a także szybko i trwale wykonane – paznokcie dla nastolatek powinny odpowiadać na wszystkie te potrzeby. Co zrobić gdy budżet młodej damy jest ograniczony a mimo to chce się ona cieszyć tym wszystkim? Wystarczy, że zdecyduje się ona na naklejki na paznokcie. Ich koszt jest stosunkowo niewielki – jedna paletka z takimi ozdobami to koszt od zaledwie kilku do kilkunastu złotych. Wspomniany naklejkowy zestaw do paznokci dla nastolatków wystarczy zazwyczaj do wykonania kilku ciekawych stylizacji. Jest to więc naprawdę bardzo niewielki wydatek.

No dobrze, ale jak krok po kroku zrobić powyższy manicure dla nastolatek? Oczywiście na początek wybieramy wzór naklejek. Do wyboru mamy motywy roślinne, zwierzęce, geometryczne, bajkowe, rysunkowe, okazyjne (na przykład bożonarodzeniowe) czy w końcu te biżuteryjne. Wycinamy z paletki te, które podobają się nam najbardziej i których będziemy chcieli użyć.

W drugim kroku wykonujemy stylizację żelową lub hybrydową dobierając jej kolor tak, by kontrastował z naklejkami. Utwardzamy ją, jednak nie zabezpieczamy topem – na to przyjdzie jeszcze czas. Teraz bierzemy w dłoń wycięte wcześniej naklejki. Zaczyna się w ten sposób nasz właściwa stylizacja paznokci dla nastolatek. Przykładamy naklejkę do powierzchni paznokcia i lekko ją dociskamy. W ten sposób wzór zostanie przeniesiony z podkładu na paznokieć. Następnie chwytamy w dłoń światłoutwardzalny top, aplikujemy go na przygotowany manicure i utwardzamy pod lampą UV / LED. I gotowe!Musicie przyznać, że taki manicure dla nastolatków raczej nie sprawi problemu nikomu, kto choć odrobinę zna się na robieniu paznokci hybrydowych. Nie potrzeba tu bowiem specjalnego talentu plastycznego który byłby wymagany przy ręcznym tworzeniu wzorków. Robimy tylko klasyczne hybrydy, nanosimy na nie naklejki, zabezpieczamy wierzchnią warstwą i po sprawie! Życzymy Wam radości z odkrywania naklejkowego świata!