Odkryj najlepsze SPA w województwie łódzkim

Marzysz o cudownym odpoczynku w SPA. Województwo łódzkie ma dla Ciebie specjalne miejsce, w którym cudownie się zrelaksujesz, odkryjesz kojącą zmysły ciszę i błogi spokój. Spędzisz tu wyjątkowy czas, zapominając o codziennym pośpiechu i troskach.

SPA w wyjątkowym miejscu

W województwie łódzkim, w malowniczej dolinie rzeki Pilicy znajduje się hotel Podklasztorze, a w nim wymarzone SPA. Okolice Łodzi oczarują Cię pięknem przyrody, jaką odkryjesz tuż przy zalewie Sulejowskim. W przerwach pomiędzy odprężającymi zabiegami w hotelowym SPA możesz delektować się błogą ciszą i spokojem, wyruszyć na wycieczkę rowerową lub na spływ kajakowy.

Przyjeżdżając do SPA w hotelu Podklasztorze, masz szansę nie tylko zregenerować swój umysł i ciało, ale także przeżyć wspaniałą podróż w czasie. Budynek, w którym mieści się hotel, pochodzi z XII wieku i w przeszłości należał do słynnego opactwa Cystersów. Z pewnością już z daleka zachwyci Cię widok monumentalnych murów z kamienia. W środku nich znajdziesz stylowe wnętrza, w których poczujesz się niezwykle wyjątkowo. To uczucie cudownej wyjątkowości będzie towarzyszyć Ci do samego końca pobytu w hotelu.

Idealny odpoczynek dla tych, którzy nie lubią tracić czasu

Dla mieszkańców województwa łódzkiego hotel Podklasztorze jest niezwykle atrakcyjnym miejscem, w którym można skorzystać z szerokiej gamy zabiegów pielęgnacyjnych w profesjonalnym SPA. Piotrków Trybunalski, Łódź i wiele innych okolicznych miejscowości posiada idealne połączenie komunikacyjne z hotelem położonym w dolinie rzeki Pilicy. Na pewno jest to dobra wiadomość dla tych, którzy nie lubią tracić czasu na dojazdy i chcą zrelaksować się w SPA poza miastem, jednak w niezbyt dalekiej odległości od swojego miejsca zamieszkania.

Podaruj sobie najpiękniejsze chwile relaksu

W hotelu Podklasztorze nie tylko przyroda ukoi Twoje zmysły. W nowoczesnej strefie Wellness & SPA czekają na Ciebie kąpiele w basenie, cudownie odprężający pobyt w saunie parowej tureckiej oraz w saunie suchej fińskiej, a także relaksująca ścieżka Kneippa. Oprócz tego w SPA znajdziesz gabinety wyposażone w łóżka do masażu z funkcją BalanceFloater lub z funkcją Wavebalance. Możesz też cudownie wypocząć, zanurzając się w basenie floatingowym bądź korzystając z dobrodziejstw, jakie daje Ci pobyt w tężni solankowej.

Pamiętaj, że w hotelowym SPA do relaksujących i upiększających ciało zabiegów używane są tylko kosmetyki naturalne, których podstawowym składnikiem są cenne zioła. Jeśli marzysz o odprężającym masażu, dzięki któremu poczujesz się naprawdę wyjątkowo lekko i pięknie, to zdecyduj się na serię upiększających masaży lub masaży gorącymi kamieniami, bańką chińską, ciepłym miodem lub świecą.