Spersonalizowana odzież z nadrukiem – na jaką okazję warto podarować ją w prezencie?

Personalizowana odzież z nadrukiem, taka jak chociażby koszulka czy bluza, to wspaniały pomysł na prezent. Decydując się na taki podarunek, z pewnością sprawimy radość drugiej osobie i pokażemy, że w jego wybór włożyliśmy sporo wysiłku. W końcu trzeba idealnie zaplanować całą aplikację, wybrać odpowiedni element garderoby i zlecić wykonanie takiego zadania profesjonalnej firmie. W dzisiejszym artykule skupimy się na tym, kiedy warto zdecydować się na właśnie personalizowane ubrania na prezent. Na jakie okazje sprawdzą się one idealnie? Sprawdź!

Personalizowane ubrania na prezent – urodziny, szczególnie te okrągłe

Odzież z własnym nadrukiem to przede wszystkim wspaniały prezent urodzinowy – nadruk mozna zamówic na przykład tutaj; https://www.printsc.pl/webpage/nadruki.html. Możemy podarować go solenizantowi, dopasowując aplikację do jego zainteresowań czy nawiązując do wspólnych wspomnień. Spersonalizowany podkoszulek czy bluza okazuje się jednak najczęściej prawdziwym strzałem w dziesiątkę na osiemnastkę oraz wszelkie okrągłe rocznice urodzin. Możemy wtedy zaszaleć ze śmiesznym tekstem czy obrazkiem, wywołując tym samym uśmiech na twarzy naszego jubilata. Oczywiście w sklepach z gadżetami znajdziemy różne “gotowce”, jednak pamiętajmy, że z pewnością nie będzie to to samo co samodzielnie personalizowana odzież na prezent. Zaprojektowany samodzielnie podarunek będzie miał zdecydowanie większą wartość emocjonalną i sentymentalną. 

Po drugie: ślub lub wieczór panieński i kawalerski

Ciekawa odzież z własnym nadrukiem – na przykład bluza https://www.printsc.pl/nadruk-na-bluzie.html – może sprawdzić się również jako świetny prezent na ślub. Wystarczy tylko, że dla każdego ze świeżo poślubionych małżonków przygotujemy odpowiedni tekst czy grafikę i personalizowane ubranie na prezent gotowe! W tym przypadku możemy pójść w stronę humoru lub romantyzmu. Wszystko zależy od tego, jaka jest młoda para i co powinno spodobać się jej bardziej. Pamiętajmy także, że tego typu odzież oraz dodatki są wspaniałe na wieczory panieńskie i kawalerskie. Wystarczy zadbać o koszulki z napisem Bride team czy <Imię> się żeni. Tak przygotowane spotkanie przedślubne z pewnością zostanie przez wszystkich zapamiętane na długo, tak samo jak personalizowana odzież dostarczona przez nas. 

Po trzecie: rocznica związku

Personalizowana odzież z nadrukiem będzie także świetnym pomysłem na prezent z okazji rocznicy związku. Możemy śmiało podarować swojemu partnerowi czy partnerce bluzę lub podkoszulek z ciekawym bądź śmiesznym napisem dla pary. Bez problemu wykona go firma Printsc: https://www.printsc.pl Obecnie niezwykle popularne są motywy typu Król i Królowa czy Mr&Mrs. Chodząc w nich, nawet po domu, z pewnością jeszcze bardziej pogłębimy swoje relacje z drugą połówką. Warto więc rozważyć właśnie taką opcję. 

Personalizowane ubrania na prezent jubileuszowy

Odzież z indywidualnym nadrukiem to od lat wspaniały sposób na uczczenie ważnego jubileuszu. Takie działania możemy zobaczyć przede wszystkim w świecie sportu. Znany i zasłużony piłkarz po osiągnięciu jakiegoś wyniku czy pobiciu rekordu otrzymuje np. koszulkę z nawiązaniem do tego wydarzenia. Możemy zatem zaczerpnąć stąd inspiracje i wybrać tego typu podarunek dla osoby, która aktualnie obchodzi jakiś jubileusz. Będzie to wspaniała pamiątka, która do końca życia będzie przypominać o danym osiągnięciu. Postarajmy się zatem przygotować odpowiedni projekt nadruku na koszulkę i zadbajmy o jego odpowiednią realizację. Dzięki temu będziemy mogli być pewni, że obdarowana przez nas osoba będzie miło zaskoczona i pełna podziwu w to, że włożyliśmy serce w prezent dla niej. 

Po piąte: ważne wydarzenia z życia

W życiu każdego z nas przychodzi taki moment, gdy dzieje się coś ważnego. Wydarzenie, które ktoś chce zapamiętać na długo, warto uwiecznić na spersonalizowanej odzieży. Może ktoś w rodzinie kończy akurat swoją przygodę ze studiami i z tej okazji chcemy mu sprawić jakiś mały prezent? Wtedy wystarczy np. personalizowana koszulka z nadrukiem ze stopniem naukowym oraz datą obrony pracy dyplomowej. Podobnie będzie w przypadku narodzin dziecka. Koszulka ze zdjęciem maluszka, jego imieniem oraz datą przyjścia na świat z pewnością ucieszy obojga z rodziców. Wystarczy zatem dokładnie przemyśleć całą koncepcję i możemy tak naprawdę podarować komuś spersonalizowaną odzież z niemalże każdej możliwej okazji. Uśmiech na jego twarzy jest wtedy wręcz gwarantowany!

Personalizowane prezenty są świetnym pomysłem nie tylko gdy mamy na myśli odzież! W innym artykule przedstawiamy ciekawe pomysły na zindywidualizowane prezenty – sprawdź: https://lubie.com.pl/5-pomyslow-na-spersonalizowane-prezenty-dla-najblizszych/.