Stylowe personalizowane ubrania dla kobiet – co wybrać?

Każda kobieta, nawet jeśli tego na głos nie przyznaje, chce wyróżniać się na tle innych. Z drugiej jednak strony, wiele pań nie ma potrzeby ubierania się wytwornie każdego dnia. Jak sprawić by kobieta czuła się stylowo, a jednocześnie wyjątkowo? Doskonałym rozwiązaniem będą personalizowane ubrania popularnych producentów: Fruit of the Loom, Slazenger czy Gildan. Koszulki, bluzy, bezrękawniki – co warto wybrać? Wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań!

Nadruki na koszulkach – to absolutna podstawa

Klasyczne T-shirty to absolutny must have. Ten rodzaj odzieży musi znaleźć się w szafie nie tylko każdego mężczyzny, ale również i kobiety. Dlaczego warto zdecydować się taki z nadrukiem? Firm, na których odzieży wykonamy je jest całkiem sporo, można wymienić choćby Fruit of the loom czy Adler. Koszulki te potrafią przełamać w zaskakujący sposób nawet najbardziej stonowaną stylizację. Mogą więc idealnie sprawdzić się w pracy w dni takie jak casual friday czy podczas wyjścia ze znajomymi na imprezę. Nadruki na koszulce mogą być różne. Może znaleźć się tam nasze imię, ulubiony cytat, jakaś ekstrawagancka grafika lub ciekawa myśl na dany dzień. Wszystko, co pozwoli nam wyrazić siebie.

Bluzy z dużymi naszywkami

Kolejnym rodzajem personalizowanych ubrań mogą być ciekawe bluzy, na których wykonany został haft lub przyszyto ogromną naszywkę. Na jaki rodzaj bluzy najlepiej się zdecydować? Wybór jest bardzo szeroki. Może to być klasyczna zakładana przez głowę, ale także rozpinana, z kapturem lub bez niego, kangurka, baseballówka, bomberka i wiele innych. Każda kobieta znajdzie taką, którą będzie się jej najlepiej nosiło. Aby ją perfekcyjnie spersonalizować, warto dodać jej ciekawą naszywkę na plecach, klatce piersiowej lub nawet na ramieniu. Co może się na niej znajdować? Na przykład logo ulubionego zespołu muzycznego albo kwiatowy motyw. Ciekawym rozwiązaniem będzie także haft komputerowy, dzięki któremu na bluzie może pojawić się na przykład zaprojektowane przez nas logo.

Duże torby bawełniane do pracy i na zakupy

Na ulicy coraz częściej można spotkać kobiety z bawełnianymi torbami. Noszą one w nich różne rzeczy, które przydać się mogą w ciągu dnia, zwłaszcza w pracy, i do których bez problemu zapakują zakupy podczas powrotu do domu. Często te torby są jednak bez wyrazu, nie mają w sobie nic, co przykuwałoby wzrok, a niektóre posiadają jedynie logo znanego sklepu, co także nie prezentuje się najlepiej. Co więcej, będzie ich w społeczeństwie jeszcze więcej, ponieważ wiele sklepów decyduje się wycofać wygodne, ale nieekologiczne foliówki i zamiast nich proponują duże torby bawełniane. Warto więc wyprzedzić trend i sprawić, by ekstrawagancka torba stała się nieodłącznym elementem naszej stylizacji. Co powinno się na niej pojawić? Napis “Ekologiczna pani domu”, rysunek kobiety na zakupach, a może po prostu kolorowa grafika? Wszystko zależy od naszej inwencji!