Integracyjny weekend w SPA – dla rodzin i pracowników

Jesteś prezeską dużej firmy, a może dostałaś od szefowej polecenie zorganizowania integracyjnego wyjazdu dla pracowników z rodzinami? Zastanawiasz się, jaka lokalizacja będzie najodpowiedniejsza? Szukasz rozrywek dla podwładnych i kolegów z pracy, a także ich rodzin, a jednocześnie potrzebujesz znaleźć miejsce na konferencje lub krótkie wykłady motywujące. Podpowiadamy, na co zwracać uwagę podczas poszukiwań idealnej lokalizacji.

Weekend SPA dla pracowników

Doskonałym prezentem dla pracowników będzie możliwość spędzenia całego weekendu w hotelu ze SPA. Każdy z nich będzie miał okazję skorzystać z profesjonalnych regenerujących zabiegów, co znacząco wpłynie na komfort odpoczynku, a także motywację do dalszej pracy po powrocie. Jest to opcja zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy w profesjonalnym SPA będą mogli korzystać z zabiegów kosmetycznych przeznaczonych dla siebie.

Hotel przyjazny rodzinie z dziećmi

Wyjazd integracyjny z małżonkiem i dziećmi, może wydawać się nierealny, ponieważ cały czas trzeba sprawować opiekę nad pociechami. Wybierając lokalizację należy kierować się dobrem najmłodszych, ale także dorosłych, którzy chcą w taki weekend odciąć się od obowiązków rodzicielskich. Tylko miejsca, w których można zorganizować profesjonalną opiekę dla dzieci oraz posiadające dużą salę zabaw dla dzieci z niesamowitymi atrakcjami. Planując rodzinny urlop w hotelu, warto pamiętać o rzeczach, które koniecznie musimy zabrać ze sobą. Dowiesz się o nich z artykułu https://lubie.com.pl/jak-zaplanowac-urlop-podpowiadamy-co-zabrac-do-hotelu/.

Doskonałe miejsce na konferencje

Weekendowy wyjazd to dobry czas na zorganizowanie krótkiej konferencji dla pracowników, w trakcie której to ich małżonkowie będą mogli skorzystać z zabiegów relaksujących w SPA. Konferencja nie musi być specjalistyczna. Może być to wykład motywacyjny, ciekawa prezentacja wideo albo po prostu przemówienie szefowej.

A może nutka rywalizacji?

W ciepłe dni warto zorganizować zabawy integracyjne z nutką rywalizacji. Wyścigi rodziców z dziećmi, żon z mężami, turniej siatkówki? To doskonałe pomysły, które dodatkowo zjednoczą zespół pracowników i ich rodziny, a kto wie – być może dzięki temu zawiążą się nowe przyjaźnie!

Integracja przy kolacji

Na zakończenie bardzo przyjemnego dnia nie ma nic lepszego niż wspólna kolacja w restauracji albo przy ognisku z kiełbaskami, a wszystko okraszone wybornym winem – oczywiście tylko dla dorosłych. Decydując się na wybór miejsca docelowego, warto wziąć pod uwagę miejsca, które oferują oba rozwiązania. W przypadku niepogody i braku możliwości rozpalenia ogniska, zgromadzeni goście będą mogli udać się na posiłek do restauracji.

Dobra lokalizacja i dogodny dojazd

Podczas wyboru hotelu ze SPA na weekend integracyjny, ważna jest również jego lokalizacja. Dobrym pomysłem jest postawić na miejsce w centralnej Polsce, gdzie będzie można pooddychać świeżym i czystym powietrzem, ale dotarcie np. zorganizowanym autokarem nie zajmie całego dnia. Świetnym wyborem będzie wyjazd w okolice Łodzi, co gwarantuje szybki i sprawny dojazd z każdego zakątka naszego kraju.