Ubrania marki Gildan – w jakich miejscach je zobaczymy?

Basicowe ubrania marki Gildan zawsze będą cieszyły się popularnością dzięki szerokim możliwościom ich wykorzystywania w strategii reklamowej. Czy na co dzień zwracasz uwagę na ubrania mijanych przedstawicieli różnych branż? Większości z nas wydaje się, że jesteśmy niewrażliwi na zabiegi marketingowe – psychologia od lat udowadnia, że to nieprawda, a loga i nazwy prezentowanych wizualnie firm docierają do naszej podświadomości! Dowiedz się jakie branże stale wykorzystują odzież z nadrukami w swojej strategii promocyjnej.

Gildan – bluzy i koszulki pracownicze w branży handlowej

Ubrania z nadrukowanym lub wyhaftowanym logo widzimy praktycznie w każdym sklepie. Prawdopodobnie bardzo duża część uniformów sprzedawców i innych pracowników placówek handlowych, które odwiedzasz na co dzień pochodzi właśnie od tego producenta. Marka Gildan należy do światowych liderów produkcji basicowych ubrań pod nadruki, a taki status byłby nie do osiągnięcia bez zaopatrywania branży handlowej! Odzież tej marki można nabyć m.in. w https://abccotton.pl.

Odzież z nadrukami pełni bardzo istotną rolę w każdym większym sklepie. Dzięki niej pracownicy wyglądają profesjonalnie, czym zyskują zaufanie klienta. Biorąc pod uwagę, że marka Gildan wykorzystuje w produkcji tylko wysokiej jakości materiały, nadrukowane wzory wyglądają bardzo estetycznie, co pozytywnie wpływa na ogólny odbiór placówki przez konsumentów. Tam gdzie pracownicy są dobrze ubrani wracamy chętnie – świadomie lub nie!

Ubrania marki Gildan w małej gastronomii

Gastronomia, jak i cala branża HoReCa jak mało która musi przykładać uwagę do wizerunku pracowników swoich lokali. Mało który klient będzie miał ochotę na jedzenie w miejscu, którego obsługa wygląda niechlujnie – przyczyny są oczywiste! 

W małej gastronomii z pewnością często nieświadomie trafiamy na markę Gildan – koszulki od nich świetnie sprawdzają się jako uniformy pracowników mniej ekskluzywnych restauracji. W lokalach premium oczywiście konieczne jest zastąpienie funkcjonalnych T-shirtów eleganckimi koszulami kelnerskimi z haftem komputerowy, 

Dlaczego ubrania marki Gildan sprawdzą się w lokalu gastronomicznym? Dzięki najwyższej dbałości o wykonanie, koszulki są wygodne – praca w kuchni jest ciężka pod względem fizycznym, nie ma więc mowy o krępowaniu ruchów czy podrażniających skórę szwach. Wykorzystywanie wysokiej jakości tkanin gwarantuje, że ubranie będzie przewiewne – bardzo istotna cecha szczególnie dla pracowników foodtrucków, przez cały dzień przebywających przy buchającym żarem sprzęcie do gotowania. Profesjonalnie wyglądający pracownik w estetycznie wykonanej, a do tego wygodnej odzieży ,,dbającej” o jego dobre samopoczucie będzie działał jak magnes na wszystkich głodnych gości, czy to foodtruck, czy nadmorska smażalnia ryb!

Branża eventowa a ubrania z nadrukami

Markę Gildan – bluzy, koszulki polo czy czapki od nich – widujemy także na eventach wszelkiego typu. Targi branżowe na których firmy prezentują swoje loga, festyny z jednolicie ubranymi ekipami animatorów, imprezy charytatywne, na których wolontariusze muszą być widoczni z daleka – nadruki na ubraniach mają na masowych imprezach ogromne ,,pole do popisu”! Dzięki temu jak szeroką paletę kolorów oferuje klientom marka Gildan, w zasadzie każde przedsiębiorstwo i organizacja znajdzie T-shirty dopasowane doskonale do identyfikacji wizualnej.

Jako że marka Gildan ma pod swoimi skrzydłami niejeden brand, z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz ją także… we własnej szafie! Produkują oni nie tylko basicowe koszulki czy polary, ale i między innymi skarpety. Tekstylia od tego producenta od wielu lat cieszą się zasłużoną popularnością – jeżeli je posiadasz, jesteśmy pewni, że nie rozczarowały i Ciebie!