Najlepsze książki o biznesie, które warto przeczytać

Książki o biznesie to obowiązkowy element w biblioteczce każdej osoby, która posiada swoją własną firmę. Doskonale sprawdzą się także dla tych, którzy pracują na etacie, ale chcą się rozwijać, poszerzać swoją wiedzę, aby osiągać coraz lepsze efekty. Mogą skorzystać na nich nie tylko kierownicy, ale także osoby stawiające swoje pierwsze kroki w pracy – w ich przypadku najlepszym wyborem będą książki o biznesie dla początkujących.

Wśród tytułów o takiej tematyce znajdziesz zarówno poradniki, analizy, przewodniki, jak i inspirujące historie biznesów, które osiągnęły światowy sukces – bo przecież najlepiej inspirować się właśnie tymi, którym się udało. Sięgając po sprawdzone książki biznesowe poznasz dobre praktyki, zbudujesz solidne fundamenty i zainspirujesz się. Po jakie tytuły warto sięgnąć? Przedstawiam 4 tytuły, które doskonale pasują do kategorii książki biznesowe 2022 roku!

Bogaty ojciec, Biedny ojciec” – Robert. T. Kiyosaki

Jeśli czujesz, że pieniądze od Ciebie uciekają i ciągle masz ich za mało, to książka o biznesie „Bogaty ojciec, Biedny ojciec” będzie idealną pozycją dla Ciebie. Jest ona światowym bestsellerem, który od lat cieszy się ogromną popularnością i pomaga wielu osobom odmienić swoje spojrzenie na finanse. Czym wyróżnia się ten tytuł?

„Bogaty ojciec, Biedny ojciec” to książka biznesowa dla każdego – bez względu na sytuację zawodową.

Robert T. Kiyosaki dzieli się wskazówkami, które przekazują swoim dzieciom bogaci rodzice. To wiedza, której nie uczą w szkole, a jednak powinna stać się ona podstawowym podręcznikiem, który pokazuje, jak generować większe przychody i je pomnażać. Ten tytuł nauczy Cię obchodzenia się ze swoimi finansami, ale nie powinieneś oczekiwać, że da Ci gotową receptę na sukces. Dowiesz się z niego jednak, jak odnaleźć się w dzisiejszym świecie i nie bazować na przestarzałych informacjach, a korzystać z bardziej aktualnych wskazówek.

„Bogaty ojciec, Biedny ojciec” to pozycja przez wielu określana jako najlepsza książka o biznesie. Na przeczytaniu jej skorzysta właściwie każdy – bez względu na to, czy pracujesz na etacie, jesteś bezrobotny, czy masz własną firmę. To praktyczna wiedza, którą powinien posiąść każdy.

„Jak zacząć. 34 sposoby na to, by w końcu zabrać się do dzieła!” – Marcin Osman

Jeśli interesują Cię książki o biznesie dla początkujących, doskonałym wyborem będzie tytuł autorstwa Marcina Osmana „Jak zacząć. 34 sposoby na to, by w końcu zabrać się do dzieła!”. To idealna pozycja dla każdego, kto chce zacząć działać, ale nie wie, jak się za to zabrać.

Najlepsza książka o biznesie dla początkujących? Na uwagę zdecydowanie zasługuje „Jak zacząć” Marcina Osmana. Książkę zamówisz na: https://www.osmpower.pl/jak-zaczac-marcin-osman.

Ta książka o biznesie dla wszystkich osób, które mają głowy pełne pomysłów, ale nie wiedzą jak wprowadzić je w życie. Czasami postawienie pierwszego kroku jest tą najtrudniejszą decyzją – jeśli to stwierdzenie do Ciebie przemawia, istnieje bardzo duża szansa na to, że „Jak zacząć” stanie się odpowiedzią na Twoje wątpliwości.

Tytuł jest pełen inspiracji i praktycznych wskazówek, które pomogą Ci zmienić swoje nawyki na bardziej korzystne, otworzyć własny biznes czy zacząć działać jako influencer. To świetna pozycja dla wszystkich, którzy marzą o otwarciu własnej firmy działającej online czy pasywnym zarabianiu. „Jak zacząć” jest obowiązkową lekturą, jeśli nie lubisz stać w miejscu i chcesz czerpać ze swoich doświadczeń jak najwięcej!

„Biznes ci ucieka 2″ – Marcin Osman

Druga propozycja od Marcina Osmana, po którą powinni sięgnąć wszyscy interesujący się biznesem, to „Biznes ci ucieka 2″. Znajdziesz w niej aż 134 lekcje, która będziesz mógł wdrożyć do swojego biznesu od razu po ich poznaniu. Innowacyjny model, w którym została napisana ta książka o biznesie, sprawia, że istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że tytuł po przeczytaniu trafi na półkę, a w Twojej działalności nic się nie zmieni. Sięgając po nią, zwiększasz swoje szanse na sukces oraz działanie tu i teraz!

Książki o biznesie, które pozwalają wprowadzać zmiany od razu? Wśród nich nie może zabraknąć: „Biznes ci ucieka 2″. Ten tytuł znajdziesz na: https://www.osmpower.pl/biznes-ci-ucieka2-marcin-osman.

Ta pozycja Marcina Osmana to kontynuacja cieszącej się ogromną popularnością książki „Biznes ci ucieka”. Zawiera wskazówki nie tylko na temat biznesu, ale i ogólnie życia, rozwoju czy contentu. To proste rozwiązania, które po prostu działają. Bez względu na to, czy dopiero planujesz otwarcie własnego biznesu, czy działasz od lat, ale chcesz zwiększyć swoje przychody – ten tytuł Ci w tym pomoże!

„4-godzinny tydzień pracy” – Tim Ferriss

Od jakiegoś czasu coraz większą popularność zyskuje podejście, w którym pracujemy mniej, a nie więcej. Chociaż mogłoby się wydawać to kontrowersyjne z książki „4-godzinny tydzień pracy” dowiesz się, że takie skrócenie swojego czasu pracy może przynieść znakomite efekty finansowe, a do tego dać Ci coś, czego pragnie niejeden przedsiębiorca – niezależność finansową.

Książki biznesowe dla są idealnym wyborem dla każdego, kto chce osiągnąć niezależność finansową. Pozycję „4-godzinny tydzień pracy” znajdziesz na: https://www.osmpower.pl/pl/p/4-godzinny-tydzien-pracy-WYDANIE-ROZSZERZONE-Tim-Ferriss-/356.

Książka autorstwa Timothy’ego Ferrissa jest idealną pozycją dla wszystkich, którzy nie chcą, aby ich życie skupiało się przede wszystkim na pracy, a pragną doświadczać życia, łącząc je z pracą, bez czekania na emeryturę. To doskonały przewodnik, który podpowie Ci, jak zaprojektować luksusowe życie. Dowiesz się z niego, jak najlepiej oddelegować część obowiązków, jak wyeliminować część swojej pracy, a także poznasz inspirujące rady i historie.