Sterydy anaboliczne w sporcie

W przypadku sportowców, takich jak kulturyści, siłacze i ciężarowcy, głównym celem jest zbudowanie silnego, pięknego, umięśnionego ciała. Dla osób z zewnątrz wydaje się, że po prostu dużo ćwiczą na siłowni. W rzeczywistości osiągnięcie doskonałego rezultatu jest żmudną pracą, która wymaga kompleksowego podejścia. Wszystko ma znaczenie: przemyślana i prawidłowa dieta, odpowiedni sposób picia, zdrowy tryb życia.

Przed zawodami sportowymi i występami sportowcy dość często sięgają po takie leki, jak sterydy anaboliczne, które można kupić po przystępnej cenie w specjalistycznym sklepie internetowym. Opierają się one zarówno na związkach naturalnych, jak i syntezowanych chemicznie.

Są one stosowane przez sportowców w celu znacznego zwiększenia masy mięśniowej, siły i wytrzymałości. Dzieje się to poprzez przyspieszenie tworzenia i odnawiania mięśni, tkanek i komórkowych części strukturalnych.

Rodzaje anabolików

Anaboliki dzielą się na niesteroidowe i steroidowe. Drugi rodzaj jest używany do uprawiania sportu. Rynek farmakologiczny jest bardzo rozwinięty, dlatego w katalogach sklepów można znaleźć wiele leków pod różnymi nazwami handlowymi. Mogą one być dostępne w postaci zastrzyków lub tabletek. Opierają się one na wpływie testosteronu na organizm człowieka.

W sprzedaży znajdują się następujące anaboliki:

  • Sustanon;
  • Nandrolon;
  • Trenbolon;
  • Metandienon;
  • Turinabol;
  • Oksandrolon;
  • Oksymetalon;
  • Testosteron;
  • Danabol;
  • Boldenon i inne.

Są one produkowane przez różne firmy farmaceutyczne. Największym zaufaniem sportowców cieszą się: Alpha Pharma, Balkan Pharmaceuticals, Pharmacom Labs, Spectrum Pharm.

Specyfika stosowania anabolików

Sterydy anaboliczne, które można nabyć w specjalistycznej internetowej aptece sportowej i sklepie z odżywkami dla sportowców, mogą przynieść widoczne rezultaty zarówno początkującym, jak i profesjonalistom. Najważniejsze, aby w dążeniu do osiągnięcia wybitnych wyników nie szkodzić własnemu organizmowi.

Jeśli nie wiesz, gdzie kupić sterydy w Polsce, powinieneś odwiedzić nasz internetowy sklep sportowy.

Czas trwania kursu i dawkowanie należy zawsze konsultować z trenerem. Zależy ona od wielu czynników: wagi, wieku, płci, poziomu wytrenowania sportowca, stanu zdrowia. Przed przyjęciem produktu należy zapoznać się z zasadami przyjmowania substancji i możliwymi skutkami ubocznymi. Takie produkty należy kupować tylko od zaufanych sprzedawców, którzy są obecni na rynku od dłuższego czasu i mogą zagwarantować oryginalność i wysoką jakość swoich produktów.